BURSA BOKSTA KÜRSÜDEN İNMEDİ

Paylaş
 

–           BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR, 6 SPORCUYLA KATILDIĞI 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ BÜYÜK ERKEKLER FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI’NDA 2 BİRİNCİLİK, 2 İKİNCİLİK VE 1 ÜÇÜNCÜLÜK ALARAK KÜRSÜDEN YİNE İNMEDİ.

 

BURSA – Büyükşehir Belediyespor, 6 sporcuyla katıldığı 15 Temmuz Şehitleri Büyük Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası’nda 2 birincilik, 2 ikincilik ve 1 üçüncülük alarak kürsüden yine inmedi.

 

Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenen ve 2016 yılının final müsabakaları niteliğinde olan 15 Temmuz Şehitleri Büyük Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Karşılaşmalara

6 sporcuyla katılan Büyükşehir Belediyespor; finalde Ömer Koç, Yasin Yılmaz, Serhat Güler ve Mehmet Ufuk Tekneci ile altın madalya aradı. Bursa Valisi İzzettin Küçük ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de ilgiyle izlediği final karşılaşmalarında Büyükşehir Belediyespor, 52 kiloda Ömer Koç, 64 kiloda Yasin Yılmaz ile altın madalyanın sahibi olurken, 69 kiloda Serhat Güler ve 81 kiloda Mehmet Ufuk Tekneci de gümüş madalya aldı. Yarı finalde ise rakibine mağlup olan genç sporcu Mücahit Bayram da kürsünün üçüncülük basamağına çıkarak bronz madalyayı elde etti.

 

Dereceye giren sporculara ödüllerini Vali İzzetin Küçük ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe verdi. Şampiyon sporcular mutluluklarını antrenör ve kendilerini desteklemeye gelen sporcularla paylaştı.

Etiketler:
boks bursa büyükşehir
  • Site Yorum

Bir yorum bırak