G.Saray yönetiminde şok gelişme!

Paylaş
 

Galatasaray ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz hafta yönetime seçilen Celal Açar’ın istifa ettiği ve kararını pazartesi günü yönetime ileteceği öğrenildi.

Galatasaray’da yeni seçilen yönetim yapılan ‘Yellow Friday’ kampanyası ile göreve güzel bir giriş yaptı ve mali anlamda zor günler geçiren sarı-kırmızılılarda cuma günü kulübün kasasına tam 5 milyon TL girdi.

Ancak bugün yaşanan Ndiaye krizinin ardından bir kriz de yönetimde patlak verdi. Galatasaray’ın yeni seçilen yönetiminde Celal Açar flaş bir kararla ayrılma kararı aldı. Açar’ın istifa kararı aldığı ve bu kararını pazartesi günü yönetime ileteceği bildirildi.

Galatasaray’da Başkan seçilen Mustafa Cengiz’in yönetim kurulu listesinde yer alan Celal Açar, Pazartesi günü istifa dilekçesini vereceğini söyledi.

Açıklamalarda bulunan Açar, yönetim kurulu görev dağılımında kendisine bir görev verilmediği için bu kararı aldığını söyledi.

79 yaşındaki Celal Açar, yaptığı açıklamada; “Sayın Başkan beni yaşlı bulduğunu söyledi. Bunu öne sürerek ve 24 saatlik yoğun tempoya dayanamayacağımı düşünerek bana bir görev verilmedi. Ben de gençlerin önünü açmak için Pazartesi günü istifa dilekçemi sunacağım” şeklinde konuştu.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak