Fatih Terim Ndiaye'yi istedi

Paylaş
 

10 numara arayışlarını sürdüren Galatasaray yönetimi teknik direktör Fatih Terim’in verdiği rapor doğrultusunda Ndiaye’yi takıma kazandırma planları yapıyor.

Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim, yönetime verdiği raporda “Üç kulvarda mücadele edeceğiz. Feghouli ve Belhanda’nın oyun kurma özelliklerinden memnun değilim. Şampiyonlar Ligi’nde de oynayacağımız için kaliteli bir 10 numaraya ihtiyacım var. Badou Ndiaye’nin geri dönme, Galatasaray’da oynama isteği varsa hemen takıma kazandıralım” şeklinde rapor verdi.

Bunun üzerine harekete geçen yönetim İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak’ı görevlendirdi. Albayrak’ın Badou Ndiaye ile bir görüşme yaptığı ve bu oyuncunun “Galatasaray’a gelmeye hazırım. Kulübümü ikna edin” dediği öğrenildi.

Cim-Bom’un İkinci Başkanı’nın Ndiaye’nin kulübü Stoke City ile son bir görüşme yapacağı ve satın alma opsiyonu ile kiralama ve bir sonraki satıştan pay verme teklifinde bulunacağı öğrenildi. Senegalli 10 numara Ocak’taki ara transferde Stoke City’ye 16 milyon euroya transfer olmuştu.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak