Mesut Bakkal: "Yenilgiyi hak etmedik"

Paylaş
 

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Trabzonspor’a karşı şanssız bir 90 dakika yaşadıklarını söyledi. Bakkal, “İlk yarıda dengeli bir mücadele oldu. Net fırsatlar bulduk ama bunları değerlendirmeyi başaramadık. İkinci yarıya biraz tutuk başladık, sonrasında da şanssız bir pozisyonda kalemizde golü gördük. Ardından penaltı pozisyonunda gole izin vermeyince, yeniden oyuna asıldık. Rakibin üzerine gittik, pozisyonlar da bulduk ama golü atamadık. Bu mağlubiyetini hak etmemiştik. Artık hem kalan maçlarımızı kazanmak hem de diğer rakiplerimizin maçlarını yakından takip edeceğiz” diye konuştu.

TARAFTARDAN ÖZÜR DİLERİZ!

Bursaspor’un genç kalecisi Okan Koçuk, taraftarlardan özür diledi. İyi bir performans gösterdiklerini ancak istedikleri sonucu alamadıklarını belirten Okan, “Hoca değişimiyle birlikte güzel bir hava yakaladığımızı düşünüyorum. Karakterli ve inançlı bir ekibiz. Bu maçın kaybetmemek istiyorduk, en azından beraberliği yakalamamız gerekiyordu. Bence kötü oynamadık ama kötü bir sonuç aldık” dedi. Sosa’nın penaltısında hissettiği köşeye gittiğini ve penaltıyı böylece kurtardığını belirten Okan, “Kalan 6 maçımızı kazanarak korkulu bölgeden uzaklaşmak için tüm gücümüzle savaşacağız” diye konuştu.

CAN BARTU’YA SAYGI

Türk sporunun ve Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden, önceki gün hayata gözlerini yuman Can Bartu, Bursaspor- Trabzonspor maçı öncesinde unutulmadı. Mücadele öncesinde Can Bartu için saygı duruşunda bulunuldu.

TRİBÜNDE DOSTLUK

İki takım taraftarları maç öncesinde karşılıklı sevgi gösterilerinde bulundu. Birlikte, “Tertemiz şampiyon Trabzon-Bursa” tezahüratları yaptılar. Bursaspor taraftarları ve Trabzonsporlu futbolseverler de maça yoğun ilgi gösterirken, tribünlerin büyükbir bölümü doldu.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak